Neden Stildoor

Önce Güvenlik Dedik

Özgün ve patentli kapı kilitleme sistemlerimiz sayesinde artık her yerde güvendesiniz.
01

Kapı kanadının dört kenarına eklenmiş yuvasında bulunan özel lastik fitil; ısı, gürültü yalıtımını ve sessiz kapanmayı aynı anda sağlar

02

Kapı kilitlerinde 14 noktalı kilit teknolojisi ile üst düzey güvenlik sağlandığını ve yine de istenildiği takdirde daha üst güvenlikli kilitler seçebilme imkanı olduğunu,

( 20 mm boyunda, 16 mm kalınlığında kapı güvenliğini sağlayan 1 adet tek milli tepe kilidi ve 30 mm boyunda, 16 mm kalınlığında ekstra güvenlik sağlayan 4’er adet çelik milli üst ve alt yan kilit grubu, 39 mm boyunda 18 mm kalınlığında 3 adet çelik milli ana kilit, 13 mm boyunda 20 mm kalınlığında 1 adet konik ana kilit dili)

03

Kapı güvenliğini artırıcı çift emniyet kancasının sadece Stildoor kapılarda bulunur.

Bu sistem markamıza ait 2005/01645 No’lu patent ile üretilmektedir.

05

Yarım açılmayı sağlayan ve tam döndürüldüğünde kilit görevi gören emniyet kelepçesi kontrol tokmağı.

06

14 noktayı kumanda eden bilyalı silindir.

07

3 adet 180 mm boyunda, 22 mm kalınlığında içi bilyalı, yağlama delikli menteşelerin kapı kanadına ve kasaya kaynaklı olmasından dolayı ekstra güvenlik sağlar ve bu menteşelerin aksesuar renginde kaplanabilir.

09

Çok noktalı kilit korumalarına ilave olarak kapı kanadının arka tarafında 4 adet 22 mm boyunda 17 mm kalınlığında, kapı kapandığında yuvasına girerek, üstün güvenlik sağlayan sabit emniyet pimleri.

04

Kapının emniyetli açılmasını sağlayan emniyet kelepçesinin artık yeni bir yeri olduğunu ve gizlenmiş bu kelepçeyi içeriden kontrol etmeyi sağlayan bir kontrol tokmağı.

08

Sarsıntı, deprem gibi durumlarda kapının bükülüp ya da eğilip formunu değiştirmesini engelleyen sabitleyici kapı altı metali.

Kapınızda Fark Yaratın

180 Derecelik açıyla dış görüşü sağlayan kapı dürbünü, değişik renk ve model seçeneklerine sahip dürbünlü küçük ve büyük kapı taktağı, güvenliğiniz ve huzurunuz için geliştirilmiş dijital dürbün, kapılara uygun tasarımlara sahip kapı kolu ve tokmağı, kapının gerektiği kadar açılmasını sağlayan yer stoperi ve kapı eşiğine monte edilen kapı eşik mermeri gibi Kapı Aksesuarlarımızla kapınıza şıklık katıyoruz.

Yeni teknolojilerle daha güvenliyiz.

Otomatik Kapı Kilitleme Sistemleri’miz ile gelecek güvenimiz altında.

Yüksek Koku Yalıtımı

Güneş Işınlarına Duyarlılık

Özel Korumalı Paketleme

Noktasal Darbelere Dayanıklılık

Çevreye Karşı Duyarlı

Bağıl Neme Dayanıklılık

Yüksek Ses Yalıtımı

Isı Yalıtımı

Kapı güvenliğini artırıcı çift emniyet kancası sadece Stildoor kapılarda bulunur. Çünkü bu sistem markamıza ait 2005/01645 No’lu patent ile üretilmektedir.

Stildoor’da Kale Kilit’e ürettirilen en son sistem toplam 14 noktayı kumanda eden bilyalı silindir bulunur.

Stildoor’da 6 mm kalınlığında çelik aparatla muhafaza altına alınmış kapı merkezi kilidi bulunur. Çelik kapılar, 78mm ve 88mm arasında değişen gövde kalınlığı ile her türlü ağır darbelere dayanıklıdır.

Özel ve Patentli Güvenlik Çözümleriyle
Şehrin Sağlam Kapısı Stildoor.

Kapı Pervazları ile çizginizi belli edin.

Size özel şıklığı evinizde yaşayın.

Otomatik Kapı Kilitleme Sistemleri.

Teknoloji ve estetiğin güven veren buluşması...

Kartlı Kilit Sistemi

Şifreli Kilit Sistemi

Parmak İzli Kilit Sistemi

LCD Ekranlı Kapı Dürbünü

Kartlı, şifreli ve parmak izli geçiş sistemleri, LCD ekranlı kapı dürbünleri ile yaşam alanlarınız çok daha huzurlu ve güvenli hale geliyor. Stildoor’la, istemediğiniz her şey dışarda; istediğiniz ve değer verdiğiniz her ne varsa, Stildoor’un arkasında güvende…

Otomatik sistemler isteğe bağlı olarak uygulanmaktadır.